|
|
| Brand Name: | RUYA |
| Model Number: | 2DT1000GZ |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | negotiable |
| Delivery Time: | 3-4 months |
| Payment Terms: | T/T |
| Specification | Parameter |
|---|---|
| Angular Position Working Range (Mechanical) | Azimuth: ±185° Pitch: -5° to +95° |
| Angular Position Working Range (Electrical) | Azimuth: ±180° Pitch: 0° to +90° |
| Weight | <300kg |
| Load Capacity | >200kg |
| Absolute Encoder | With Zero Reference |
| Rate Range | Azimuth & Pitch: Fast motion: 5°-10°/s Slow motion: 20′/s Fine motion: 2″/s |
| Maximum Acceleration | ≥3°/s² |
| Tilt Rotation Error | <±3″ |
| Verticality | ≤5″ |
| Two-Axis Combined Pointing Accuracy | ≤5″ (System comprehensive accuracy) |
| Tracking Accuracy | 1″/10s, 2″/10min (System comprehensive accuracy) |
| Angular Position Positioning Accuracy | <±3″ |
| Angular Position Positioning Repeatability | <±1.5″ |
| Angular Position Positioning Resolution | <0.36″ |
|
|
| Brand Name: | RUYA |
| Model Number: | 2DT1000GZ |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | negotiable |
| Packaging Details: | wooden box |
| Payment Terms: | T/T |
| Specification | Parameter |
|---|---|
| Angular Position Working Range (Mechanical) | Azimuth: ±185° Pitch: -5° to +95° |
| Angular Position Working Range (Electrical) | Azimuth: ±180° Pitch: 0° to +90° |
| Weight | <300kg |
| Load Capacity | >200kg |
| Absolute Encoder | With Zero Reference |
| Rate Range | Azimuth & Pitch: Fast motion: 5°-10°/s Slow motion: 20′/s Fine motion: 2″/s |
| Maximum Acceleration | ≥3°/s² |
| Tilt Rotation Error | <±3″ |
| Verticality | ≤5″ |
| Two-Axis Combined Pointing Accuracy | ≤5″ (System comprehensive accuracy) |
| Tracking Accuracy | 1″/10s, 2″/10min (System comprehensive accuracy) |
| Angular Position Positioning Accuracy | <±3″ |
| Angular Position Positioning Repeatability | <±1.5″ |
| Angular Position Positioning Resolution | <0.36″ |