|
|
| Brand Name: | RUYA |
| Model Number: | 3DT320-A |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | negotiable |
| Delivery Time: | 3-4 months |
| Payment Terms: | T/T |
The 3DT320-A Small Tabletop Three-axis Electric Turntable is a high-precision, multi-functional three-axis testing equipment designed for simulation tests of attitude motion. This versatile system is ideal for testing and calibration of inertial combinations and devices, featuring both position and rate functions.
| Specification | Details |
|---|---|
| Load Weight | 15Kg |
| Table Diameter | Ф320mm |
| Table Flatness | 0.02mm |
| Table Runout | 0.02mm |
| Rotary Accuracy Of Three-Axis | ±5″ |
| Perpendicularity Of Three-Axis | ±6″ |
| Intersection Of Three-Axis | Ф0.5mm diameter ball |
| Positioning Error Of Angular Position | ±5″ |
| Positioning Repeatability Of Angular Position | ±5″ |
| Rate Range |
Inner frame: 0.01°/s~300°/s Middle frame: 0.01°/s~200°/s Outer frame: 0.01°/s~200°/s |
| Rate Accuracy |
ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° average) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° average) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° average) |
| Maximum Angular Acceleration |
Inner frame: ≥100°/s² Middle frame: ≥50°/s² Outer frame: ≥50°/s² |
| User Slip Ring | Customizable |
|
| Brand Name: | RUYA |
| Model Number: | 3DT320-A |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | negotiable |
| Packaging Details: | wooden box |
| Payment Terms: | T/T |
The 3DT320-A Small Tabletop Three-axis Electric Turntable is a high-precision, multi-functional three-axis testing equipment designed for simulation tests of attitude motion. This versatile system is ideal for testing and calibration of inertial combinations and devices, featuring both position and rate functions.
| Specification | Details |
|---|---|
| Load Weight | 15Kg |
| Table Diameter | Ф320mm |
| Table Flatness | 0.02mm |
| Table Runout | 0.02mm |
| Rotary Accuracy Of Three-Axis | ±5″ |
| Perpendicularity Of Three-Axis | ±6″ |
| Intersection Of Three-Axis | Ф0.5mm diameter ball |
| Positioning Error Of Angular Position | ±5″ |
| Positioning Repeatability Of Angular Position | ±5″ |
| Rate Range |
Inner frame: 0.01°/s~300°/s Middle frame: 0.01°/s~200°/s Outer frame: 0.01°/s~200°/s |
| Rate Accuracy |
ω≤1°/s: 2*10⁻³ (1° average) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (10° average) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (360° average) |
| Maximum Angular Acceleration |
Inner frame: ≥100°/s² Middle frame: ≥50°/s² Outer frame: ≥50°/s² |
| User Slip Ring | Customizable |