| Brand Name: | RUYA |
| Model Number: | / |
| MOQ: | 1 pc |
| Price: | negotiable |
| Delivery Time: | 20-30 working days |
| Payment Terms: | T/T |
| Specification | Value |
|---|---|
| Table Diameter | Ф200mm |
| Table Flatness | 0.02mm |
| Table Runout | 0.02mm |
| Load Capability | ≤15Kg |
| Rotary Accuracy Of Axis | ±3″ |
| Positioning Error Of Angular Position | ±3″ |
| Positioning Repeatability Of Angular Position | ±1.5″ |
| Adjustable Range Of Perpendicularity | ±15° |
| Weight | about 60kg |
| Brand Name: | RUYA |
| Model Number: | / |
| MOQ: | 1 pc |
| Price: | negotiable |
| Packaging Details: | Wooden box |
| Payment Terms: | T/T |
| Specification | Value |
|---|---|
| Table Diameter | Ф200mm |
| Table Flatness | 0.02mm |
| Table Runout | 0.02mm |
| Load Capability | ≤15Kg |
| Rotary Accuracy Of Axis | ±3″ |
| Positioning Error Of Angular Position | ±3″ |
| Positioning Repeatability Of Angular Position | ±1.5″ |
| Adjustable Range Of Perpendicularity | ±15° |
| Weight | about 60kg |