|
|
| Brand Name: | RUYA |
| Model Number: | FD07/FHT12 |
| MOQ: | 1 pc |
| Price: | negotiable |
| Delivery Time: | 20-30 working days |
| Payment Terms: | T/T |
| Specification | Value |
|---|---|
| Measuring Range | 0-360° |
| Dial Indexing Value | 1° |
| Measurement Accuracy | 1" (FHT12) / 2" (FD07) |
| Measurement Resolution | 0.1" or 0.00001° |
| Center Height | 160mm |
| Spindle Bore | Morse 4# |
|
| Brand Name: | RUYA |
| Model Number: | FD07/FHT12 |
| MOQ: | 1 pc |
| Price: | negotiable |
| Packaging Details: | wooden box |
| Payment Terms: | T/T |
| Specification | Value |
|---|---|
| Measuring Range | 0-360° |
| Dial Indexing Value | 1° |
| Measurement Accuracy | 1" (FHT12) / 2" (FD07) |
| Measurement Resolution | 0.1" or 0.00001° |
| Center Height | 160mm |
| Spindle Bore | Morse 4# |